+48 696 07 50 45 | Zadzwoń i umów się na wizytę! iwonapajewska@vp.pl
Salon komestyczny

Chwila Relaksu

Witamy serdecznie!

Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia komfortu i zadowolenia z naszych usług. Bogata oferta zabiegów oraz życzliwa troska ze strony personelu pozwolą poczuć się wyjątkowo. Zabiegi dobierane są indywidualnie, w zależności od potrzeb Klienta. Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych i skutecznych kosmetykach. Zachowanie higieny i zapewnienie bezpieczeństwa zabiegów są dla nas priorytetem. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Proponujemy atrakcyjne ceny oraz rabaty dla stałych klientów. W naszym salonie można skorzystać także z pakietów zabiegowych w korzystnej cenie.

R
Indywidualne podejście
R
Najwyższa jakość zabiegów
R
Atrakcyjne ceny i pakiety

Nasza misja

Nasi profesjonaliści dobierają zabiegi w zależności od indywidualnych potrzeb, a także czasu i środków jakimi dysponuje Klient. Naszą misją jest nieschematyczne podejście do potrzeb naszych Klientów.

Oferujemy skuteczne zabiegi, pomagające zadbać o wygląd i utrzymywać ciało w doskonałej kondycji. Zabiegi kosmetyczne dostępne w naszym salonie wpływają także na poprawę samopoczucia i pozwalają na oderwanie się od codzienności.

Iwona Pajewska

Nasz Salon

Gabinet kosmetyczny składa się z dwóch oddzielnych pomieszczeń: gabinetu kosmetyki twarzy i ciała oraz gabinetu przeznaczonego do wykonywania zabiegów manicure i pedicure. Utrzymane w jasnych barwach, przytulne pomieszczenia pozwolą na stworzenie intymnej atmosfery i zapewnią chwilę relaksu.

zrelaksuj się

Znajdź chwilę by zadbać o siebie!